„Nauka To Sztuka”

03 kw. 2024

Jesteś przemęczony nauką? Wydaje Ci się, że materiału do opanowania jest za dużo? Zarywasz nocki na naukę, a i tak nie widzisz efektów? Chętnie pomożemy!
NaukaToSztuka2 to już druga edycja projektu społecznego realizowanego w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Poprzez działalność w mediach społecznościowych oraz stacjonarne zajęcia prowadzone na terenie Bielska-Białej przekazujemy wiedzę dotyczącą metod efektywnej nauki, technik zapamiętywania oraz możliwości rozwoju. Pojawiają się także wywiady z inspirującymi osobami oraz naukowe ciekawostki.
Co więcej, w zeszłorocznej edycji projektu powstał całkowicie darmowy, dostępny dla każdego e-book zawierający skondensowaną wiedzą odnośnie całego procesu uczenia się. Książkę można pobrać poprzez link na naszym Instagramie.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością:
Instagram: naukatosztukazwzt
TikTok: naukatosztuka2
Link do e-booka: https://drive.google.com/file/d/134QXVokM7vF19Y94Cbz-ln7GloZJRTPi/view?usp=drivesdk)