Zabawa karnawałowa

04 mar 2019

     W  dniu 26 lutego uczniowie naszej szkoły jak co roku uczestniczyli w zabawie karnawałowej.Myszka Miki, groźny pirat, Czerwony Kapturek, Piękna (bez Bestii), a także inne postaci fantastyczne i realistyczne, w które wcielili się uczniowie kl. IVa, doskonale bawiły się podczas zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole 26 lutego. Dzieciaki czas zabawy spędziły bardzo radośnie i kiedy nadszedł czas rozstania, wcale nie miały ochoty opuszczać szkolnych murów. W chwilach przerwy posilały się „tym, co tygryski lubią najbardziej”, czyli słodko-słonymi przekąskami, ale za to zapijały wszystko sokami owocowymi, czyli można powiedzieć, że było wesoło, smacznie i zdrowo.

 

   W klasach I- III  oprócz zabaw prowadzonych przez animatora nagrodziliśmy stroje karnawałowe  za pomysłowość i  samodzielnie wykonanie.