Z wizytą w bibliotece

24 lut 2021

    23 luty był wyjątkowym dniem dla uczniów klasy pierwszej.  W bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość  przyjęcia uczniów w poczet czytelników biblioteki szkolnej.  Spotkanie uświetniła swoją  obecnością  pani dyrektor Alicja Stec-Pruchnicka.

     Na ten dzień uczennice klas 6 i 7   przygotowały  dla swoich koleżanek i kolegów scenki wprowadzające w świat książek. Pierwszoklasiści dowiedzieli się jak dbać o książki  i  poznali zalety czytania książek.   Tegoroczne przedstawienie zostało „zmontowane” z filmików i wyświetlone na ścianie biblioteki. Na „scenie” wystąpiły: Karolina Grzegorzek, Sonia Prochownik, Dominika Walaszek, Emilia Jakubiec , Wiktoria Janica, Agata Przybyła, Kamila Fiedor i Łucja Siuda.  Mimo braku kontaktu na żywo z „aktorami” przedstawienie bardzo podobało się pierwszakom, którzy nagrodzili uczennice gromkimi brawami.