XIX Przegląd Pieśni Patriotycznej im. M. Papiurek

28 mar 2019

Serdecznie gratuluję zespołowi DOMINANTA ogromnego sukcesu, jakim jest zdobycie III miejsca w  etapie diecezjalnym XIX  Przeglądu Pieśni Patriotycznej im. M. Papiurek, który odbył sie 16 marca w Hałcnowie. W skład zespołu weszli uczniowie klasy VII, VIII i III gimnazjum. Brawurowo wykonaliśmy pieśni „Żeby Polska” oraz „Lwowskie Puchacze”, które jednocześnie są hymnem Dywizjonu 307, a przypomnienie i wykonanie właśnie tej pieśni spodobało się komisji najbardziej. Bardzo dziękuję moim solistom: Martynie Huli, Natalii Kubaszek, Szymonowi Kowalcze i Ani Kurowskiej – tej ostatniej również za wspaniałą grę na skrzypcach. Cieszy mnie nie tylko Wasza postawa muzyczna, ale również patriotyczna. Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaangażowanie i życzę dalszych sukcesów!

                                                                                                                 Sabina Kubica-Nikiel