Wyjazd do kina

26 lut 2020

Wyjazd do kina na film ,, Doktor Dolittle ‘’

 

       24 lutego klasy I- III oglądały film o  słynnym  naukowcu  i lekarzu weterynarii w wiktoriańskiej Anglii gdzie wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt. Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej. Wykorzysta w tym swą odwagę i poczucie humoru, odkryje wiele niezwykłych stworzeń i spotka się ponownie ze starymi wrogami .W wyprawie towarzyszyć mu będzie młody, pewny siebie uczeń  oraz wesoła ferajna przyjaciół-zwierząt.

                                                                                                           Mirosława Kubica