Wycieczka klasy III

11 cze 2022

W dniu 8.06 klasa III pojechała na wycieczkę po Komunii Święte. Następnego dnia dzieci  w grupach opisały swoje wrażenia oraz wykonały rysunki. Przedstawiamy tekst, który według uczniów najlepiej opisał przebieg tego dnia.

Na początku tej wspaniałej wycieczki pojechaliśmy do małego miasteczka Haucnów.Tam zwiedziliśmy Bazylikę Matki Bożej Bolesnej. Ksiądz Piotr opowiedział nam historię tego wspaniałego kościoła. Następnie pojechaliśmy do Wilamowic. Tam przed mszą  ksiądz proboszcz opowiedział nam o Józefie Bilczewskim. Po mszy zaprosił nas na herbatę i drożdźówkę.Następnie pojechaliśmy do ogrodów Kapias. W ogrodach był labirynt, różne rodzaje ogrodów, Na koniec obserwowaliśmy chnskie ryby.

 

                                                                         Tekst Oliwia, Kuba, Marcin, Antek Szymek

 

 

                                                                                                                  wychowawczyni M. Kubica