Turniej tenisa stołowego

14 lis 2022

Turniej Tenisa Stołowego

 

Sportowy rok szkolny 2022-2023 rozpoczęliśmy Turniejem w Tenisa Stołowego. Szkoła nr 2 w Szczyrku była organizatorem na poziomie gminy, zgodnie z kalendarzem Szkolnego Związku Sportowego. Gośćmi turnieju były szkoły z Kalnej, Buczkowic oraz
z SP nr1 w Szczyrku.

Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach wiekowych z podziałem na chłopców
i dziewczynki. Młodzi sportowcy mogli sprawdzić swoje umiejętności po dość długiej przerwie, co okazało się niełatwym wyzwaniem. Wszyscy uczestnicy, zgodnie z systemem,  rozegrali po kilka meczy, zanim zostali wyłonieni zwycięzcy. Wielkie brawa i gratulacje należą się dla wszystkich, ale szczególnie dla drużyn gospodarzy, którzy wygrali w trzech grupach oraz dla drużyny  chłopców z Buczkowic.  Wszyscy zwycięscy będą rywalizować na szczeblu powiatu w Ligocie.

W młodszej grupie chłopców reprezentantami Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczyrku byli Nataniel Jankowski i Kacper Szczodrowski, którzy zajęli III miejsce. Wygrani, Marta Łozińska, Oliwia Bubnowska, Emilia Jakubiec, Karolina Wątroba, Zuzanna Śliż, Patryk Łoziński i Oliwier Narowski, pod czujnym okiem trenera, Anety Chrobak, sprawdzą swoje siły na zawodach powiatowych.

Pozostaję ze sportowym pozdrowieniem i życzeniami sukcesu.

 

Aneta Chrobak