TURNIEJ SZS – TENIS STOŁOWY

15 sty 2019

Nasza szkoła była gospodarzem gminnego turnieju w tenisie stołowym. Zgodnie z regulaminem każdą grupę reprezentowało po dwóch zawodników. Z klas  VIII i III gimnazjum wystartowali Paulina Marek, Karolina Nikiel, Sebastian Krupa i Piotr Majcher, a przedstawicielami klas młodszych zostali Klaudia Marek ,Weronika Marek, Jan Śleziona i Adam Marek.   Otwarcia turnieju dokonała dyrektor szkoły, Pani Alicja Stec – Pruchnicka.  Pod czujnym okiem opiekunów Pani Anety Chrobak i Pana Jakuba Wałęgi reprezentanci SP2 rozegrali swoje mecze z zawodnikami ze Szkoły  Podstawowej z Buczkowic, zdobywając czterokrotne zwycięstwo.  Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami  oraz uzyskały awans na zawody powiatowe, które odbędą się w listopadzie w Ligocie.

Życzymy powodzenia na kolejnym etapie

Aneta Chrobak, Jakub Wałęga