TURNIEJ SPORTOWY PIERWSZOKLASISTÓW

10 cze 2021

 

Czas w życiu pierwszoklasisty jest niezwykle emocjonujący. Ten rok był trudny, ale mimo to, udało się zrealizować wiele form aktywności fizycznej. Uczniowie klasy pierwszej w naszej szkole nauczyli się licznych zasad sportowych, poprawili swoją sprawność oraz zrozumieli,
że współpraca drużynowa pozwala nie tylko na doskonałą zabawę, ale także umożliwia przeżywać sukces sportowy.

Wszystko to, pierwszoklasiści mieli możliwość zastosować w Turnieju Sportowym, który został dla nich zorganizowany na sali gimnastycznej w dniu 19 maja, pod czujnym okiem nauczyciela wychowania fizycznego – Anety Chrobak. Młodzi zawodnicy wybrali sobie nazwy swoich drużyn, kapitana oraz okrzyk sportowy. Turniej przebiegał w miłej, sportowej atmosferze z przestrzeganiem zasad fair play. Każdy zaprezentował się najlepiej jak potrafił, ale oczywiście jak to w sporcie, drużyny zajęły określone miejsca.

Ostatecznie trzecie miejsce przypadło drużynie „Gwiazda”: Czarnecki Dawid – kapitan, Kania Emilia, Laszczak Martyna, Przybyła Bartłomiej, Wawrzyniak Maja, Górny Maja, Bieniek Gabriel; na drugim uplasowała się „Błyskawica”: Ochman Milan – kapitan, Kubaszek Alicja, Gęsicki Natan, Marek Adam, Drużbańska Nadia, Kubica Patrycja, Przybyła Bartosz, Woroch Maksymilian, a zwycięzcą turnieju została drużyna „Ząbek”: Laszczak Dawid – kapitan, Chmura Faustyna, Pawlik Karolina, Rut Artur, Przybyła Amelia, Dunat Amelia, Majdak Tomasz. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe – przybory sportowe, aby z ich pomocą mogli doskonalić swoją formę, szczególnie w okresie wakacji, które są tuż przed nami.

 

Wszystkim serdecznie gratuluję
i pozostaję ze sportowym pozdrowieniem

mgr Aneta Chrobak