Sztafetowe Biegi Przełajowe

27 paź 2018

 

W dniu 28 września odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w Rybarzowicach. Z naszej szkoły wystartowały 6-cio osobowe reprezentacje w trzech grupach. Zwycięstwo odniosły uczennice z klasy VII, VIII i gimnazjum, a miejsca II zajęli ich koledzy oraz chłopcy z klas V-VI. Wszystkie drużyny awansowały na zawody powiatowe.

W słonecznej aurze jesieni, w dniu 3 października reprezentanci szkoły wystartowali w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych na stadionie MOSIR-u w Czechowicach – Dziedzicach. Wszyscy zawodnicy bezpiecznie zakończyli bieg, a wśród 16 rywalizujących drużyn najwyższą lokatę zajęły starsze dziewczęta, plasując się na VII miejscu.

Wśród zawodników grupy starszej znaleźli się: Sonia Ochman, Marcela Jankowska, Paulina Marek, Martyna Haratek, Wiktoria Prochownik, Natalia Kryta, Paulina Fiedor, Laura Ochman, Miłosz Marek, Jakub Rutkowski, Piotr Gałczyński, Piotr Majcher, Sebastian Krupa i Kamil Marek. Reprezentantami  chłopców młodszych  byli Jan Śleziona, Oliwier Cieślar, Adam Marek, Fabian Wandzel, Piotr Hankus i Michał Styrna. Zawodnicy startowali pod opieką  nauczycieli wychowania fizycznego Anety Chrobak i Jakuba Wałęgi.

 

Aneta Chrobak