Szkolny Dzień Latawca

24 wrz 2021

Międzynarodowy Dzień Latawca promuje zrozumienie i tolerancję  między ludźmi na całym świecie. Zwykle tym dniem jest druga niedziela października, jednak 23 września w naszej szkole  MGW zorganizowała Szkolny Dzień Latawca. Uczniowie wykonali własnoręcznie kolorowe latawce, które zostały wypuszczone w niebo. Niestety pogoda nie zawsze sprzyja i nie da się jej zaplanować. Pomimo, że zabrakło wiatru, to i tak udało się, choć przez chwilę wypuścić ten kolorowy symbol w niebo. W tym czasie odbyła się również prezentacja wykonanych latawców, w czasie której wybraliśmy najciekawsze.

Wyróżnieni uczniowie:

Klasa I

I miejsce   Mikołaj, Ania P.

II                 Ania M., Nikodem

III              Jaś K., Marta

wyróżnienia: Jaś H, Marcel, Szymon, Staś D., Piotr, Laura, Antek, Przemek, Kamil, Paweł, Martyna

Klasa II

I miejsce  Alicja , Bartosz

II                Gabriel, Natan

III              Faustna, Dawid L.

wyróznienia : Amelka D., Patrycja, Martyna, Maks, Adam

Klasa III

I miejsce  Kacper, Antek

II                 Emilka, Amelka

III               Oliwia

wyróznienie : Antosia, Daria

                                                                                                                     Gratulujemy !

                                                                                                                            opiekun MGW Mirosława Kubica