Spełniaj marzenia-spotkanie ze skoczkiem narciarskim

13 kw. 2023

 

27 marca 2023r. uczniowie klas I-III spotkali się ze skoczkiem narciarskim ( kombinatorem norweskim) Pawłem Szyndlarem- reprezentantem polskiej kadry.

Pan Paweł przygotował wspaniałą prezentację na temat spełniania marzeń i dążenia do celu. Z ogromną pasją opowiedział dzieciom o swoich doświadczeniach, początkach kariery oraz doświadczeniach. Pan Paweł  pokazał dzieciom również cały sprzęt narciarski (m.in. narty skokowe, biegowe, buty, kombinezon, kask), opowiedział na czym polegają skoki narciarskie, jak wyglądają treningi i przygotowania do kombinacji norweskiej.

Dzieci były szczęśliwe, zadowolone, zachwycone a pytaniom nie było końca!

Dziękujemy panu Pawłowi za wspaniałe spotkanie oraz życzymy wielu sukcesów!

Małgorzata Tucholska-Górny

 

Galeria zdjęć