Pożegnanie absolwentów klas ósmej i trzeciej gimnazjum

07 lip 2019

 

         18 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania uczniów najstarszych klas, którzy od września zaczną naukę w nowych szkołach. W trakcie części oficjalnej dyrektor szkoły p. Alicja Stec-Pruchnicka wraz z wychowawczyniami p. Henryką Grzegorzek i Patrycją Pawełek wręczyła absolwentom pamiątkowe dyplomy, a rodzicom listy gratulacyjne i podziękowania za wieloletnią współpracę.  W trakcie części artystycznej nie zabrakło wspomnień, zdjęć z minionych lat, śmiesznych wierszyków o uczniach, scenek ze szkolnego życia …, a miłe prezenty-niespodzianki przygotowali dla starszych koleżanek i kolegów uczniowie klasy siódmej. Były   podziękowania dla nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców. Nie obyło się bez wzruszeń i łez podczas wspólnie śpiewanych piosenek…..

P. Pawełek