Powiatowy Turniej w Koszykówkę

06 mar 2023

Powiatowy Turniej w Koszykówkę

 

Finał Powiatowych Zawodów w Piłce Koszykowej Dziewcząt odbył się 1 marca
w Szkole Podstawowej nr 4 w Czechowicach – Dziedzicach. Wśród 8 reprezentacji uczennic
z rocznika 2008 i 2009 wystartowały szkoły z Czańca, Kóz, Jasienicy, Kaniowa, Bystrej, Pisarzowic, SP nr 2 Szczyrku oraz gospodarze turnieju. Pierwsze mecze były rozegrane systemem pucharowym i wyłoniły ścisłych finalistów. Najlepszymi zawodniczkami okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Czechowicach – Dziedzicach, medal srebrny przypadł dla szkoły z Bystrej, a brązowy dla szkoły z Pisarzowic.
           Reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczyrku w składzie: Zuzanna Gorzawska – kapitan zespołu, Emilia Jakubiec, Karolina Wątroba, Laura Narowska, Paulina Pawlik, Marlena Romanowicz, Zuzanna Śliż, Zofia Śleziona, Emilia Grzegorzek, tak niewiele zabrakło do medalu i ostatecznie uplasowała się na IV pozycji.
Trener drużyny, Aneta Chrobak, gratuluje uczennicom klasy VIII zaprezentowania wysokich umiejętności technicznych i taktycznych oraz koszykarskiej postawy fair play.

 

Nauczyciele wychowania fizycznego Aneta Chrobak i Jakub Wałęga

Galeria zdjęć