Piknik szkolny w SP 2 w Szczyrku

11 lip 2022

W piękną, słoneczną, czerwcową sobotę w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Zawsze sięgaj wyżej”. Organizatorem zabawy była Rada Rodziców, a szczególnie rodzice uczniów klasy pierwszej.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.00 przepięknym przedstawieniem przygotowanym przez uczniów klasy 2. Było to przedstawienie o naszej Świętej Patronce Szkoły „Królowej Jadwidze”.

Po przedstawieniu zaprezentowały się zespoły tańca współczesnego. Część artystyczną zakończył występ Szkolnego Regionalnego Zespołu „Klimczok”.

Na Piknik przybyli przedstawiciele władz Miasta, rodzice i absolwenci naszej szkoły.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: loterię fantową, wystawę prac dzieci, wspinaczkę górska pod opieką GOPR-owców. Można było zjeść pyszną kiełbaskę z grilla, spróbować pysznych ciast, kupić watę cukrową, popcorn, wypić kawę i herbatę. Powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy oraz fantastyczna zabawa z Animatorem. Oblężenie przeżywał też wóz strażacki, w którym Strażacy pokazywali różne narzędzia przydatne w ich pracy.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji Pikniku i wsparli nas w tym przedsięwzięciu. Mamy nadzieję, że za rok zobaczymy się na kolejnym.

wych. klasy 1

Sylwia Sonntag