Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty

23 maj 2024

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z Wydawnictwem Operon

9 maja uczniowie klasy trzeciej przystąpili do sprawdzianu trzecioklasisty. Jest to coroczna akcja Operonu mająca na celu podsumowanie pierwszego etapu edukacji. Składa się z trzech części: polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej.
Dzieci rozpoczęły pracę od ćwiczeń relaksacyjnych, które są skutecznymi elementami terapeutycznymi i zapewniają komfort psychiczny w trakcie testu. Zobaczyły krótką bajkę z bohaterem dzieci Bratkiem. Następnie przystąpiły do pracy.
Sprawdzian pokazuje uczniom i rodzicom, ile dziecko nauczyło się na I etapie nauczania wczesnoszkolnego.
Po trzygodzinnej pracy dzieci wraz ze swoją wychowawczynią poszły na zasłużone lody:)
Sonntag S.

Galeria zdjęć