Nagroda Pegaza 2020 dla naszej szkoły!

25 mar 2021

 

Przez wiele lat nasza szkoła brała udział w akcji „Zbieraj makulaturę – ratuj konie” organizowanej przez Stowarzyszenie Ekologiczno–Kulturalne Klub Gaja. Uzyskane ze zbiórki środki finansowe przekazywane były do Klubu Gaja i pozwoliły na wykupienie koni skazanych na rzeź, a następnie ich leczenie i utrzymanie.

W poprzednich latach dwukrotnie wyróżniono nas za zebranie dużej ilości makulatury, a w tym roku szkolnym dotarła do Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczyrku Statuetka Pegaza 2020 – najważniejsza nagroda od Klubu Gaja za zaangażowanie w akcję.

Dziękujmy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy brali udział w zbiórkach makulatury. Mamy nadzieje, że w przyszłości będziemy kontynuować udział w kolejnych edycjach akcji „Zbieraj makulaturę – ratuj konie”.

 

Patrycja Pawełek