Mistrzostwa Szkoły nr 2 w Szczyrku w Narciarstwie Alpejskim

28 mar 2023

23.03.23r. na stoku Biały Krzyż zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły nr 2 w Szczyrku w Narciarstwie Alpejskim z okazji 50-lecia Miasta Szczyrk. Zostały one przygotowane przez trenera Pawła Skuzę.  W zawodach wzięło udział 44 zawodników.

Najlepszy czas w kat. dziewczyny należał do Zuzi Gorzawskiej – 23.90,  natomiast w kat. chłopcy do Wojciecha Cieślara – 23.97. Najmłodszym uczestnikiem zawodów był Antoś Sordyl.

Na stoku w trakcie zawodów panowała wspaniała atmosfera.

Nagrody zostały ufundowane przez Gminę Szczyrk i Szczyrk Mountain Resort, zaś dzięki  Radzie Rodziców działającej przy SP 2 i cukierni „Jabłko w cieście”, uczestnicy mogli uzupełnić utracone podczas zawodów kalorie. Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Cichy za udostępnienie oraz przygotowanie dla nas stoku na Kompleksie Narciarskim „Biały Krzyż ” oraz do Rodziców, którzy ofiarnie pomagali podczas tegorocznych zawodów.

Możemy śmiało stwierdzić, że to my zamknęliśmy sezon narciarski 2022/2023

 

Galeria zdjęć