Międzynarodowy Dzień Kropki

21 wrz 2021

Kropki i kropeczki…

 

                Kropki i kropeczki… Jednokolorowe i wielobarwne… Ogromne i te całkiem maleńkie… Wszystkie one opanowały dzisiaj naszą szkołę i zawładnęły umysłami uczniów, nauczycieli oraz wszystkich pracowników placówki. A wszystko za sprawą małej Vashti, która dzięki swojej nauczycielce odkryła w sobie talent… do rysowania kropek. To właśnie wychowawczyni dziewczynki powiesiła jej pierwszą kropkę w galerii prac, dzięki czemu Vashti w końcu uwierzyła w siebie i swoje możliwości. To właśnie ta kropka stała się symbolem odkrywania wiary w siebie i swoich mocnych stron i to na jej cześć powołano do istnienia Międzynarodowy Dzień Kropki, który tak chętnie obchodzimy w naszej szkole. 

                Podsumowując: nośmy na sobie kropki i uwierzmy, że każdy z nas coś potrafi i każdy z nas ma jakiś talent. A przy tym – bawmy się świetnie!

mgr Anna Jakubiec-Nikiel