KONKURS WIEDZY O ZDROWIU 1 Z 10

03 cze 2024

Konkurs wiedzy o zdrowiu 1 z 10
22 maja, w ramach realizacji projektu „Trzymaj formę!”, odbył się Konkurs wiedzy o zdrowiu „1 z 10”. Uczestnicy zostali wyłonieni podczas testu eliminacyjnego i wykazali się bardzo dużą wiedzą na temat zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, szkodliwości używek oraz profilaktyki chor￳b m.in. cywilizacyjnych, zakaźnych i pasożytniczych.
Po zaciętej i wyró￳wnanej walce 1. miejsce zdobyła Natasz Pr￳chnicka (6a), 2. miejsce zajął Filip Kania (8), 3. miejsce zajęła Katarzyna Śleziona (6b).
W konkursie wzięli r￳wnież udział: Milan Ochman (4), Marcin Szewczyk (5), Maria Gó￳rny (6b), Patryk Danel (7), Łukasz Gotszling (7), Antoni Kopaczka (7), Szymon Walusiak (8). Rywalizację poprowadziła uczennica klasy 6a Oliwia Bubnowska, a odwagi dodawała uczestnikom niezawodna publiczność.

Galeria zdjęć