Konkurs wiedzy „1 z 10” z okazji 50-lecia Miasta Szczyrk

06 cze 2023

31 maja w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy „1 z 10” z okazji 50-lecia Miasta Szczyrk. Uczestnicy wykazali się bardzo dużą wiedzą na temat historii miejscowości, zabytków, atrakcji przyrodniczych i sportowych.

Po zaciętej walce

1. miejsce zdobył Patryk Bartyzel (5a),

2. miejsce zajęła Laura Jakubiec (8a),

3. miejsce – Karolina Grzegorzek (8a).

W konkursie wzięli również udział: Oliwia Bubnowska (5a), Nikodem Chmiel (5a), Katarzyna Śleziona (5b), Justyna Cichy (8a), Wojciech Cieślar (8a), Dennis Fitzek (8b), Zuzanna Gorzawska (8b). Rywalizację profesjonalnie poprowadził uczeń klasy 8b Kacper Kapuśnik, a odwagi dodawała uczestnikom niezawodna publiczność.

Nagrody dla zwycięzców i upominki dla uczestników ufundował Urząd Miasta Szczyrk.

Galeria zdjęć