Kiermasz świąteczny 2023

20 gru 2023

 

W dniu 14 grudnia 2023 roku odbył się drugi Kiermasz Świąteczny, który okazał się wielkim sukcesem, dzięki zaangażowaniu uczniów, wychowawców, rodziców oraz osób wspierających akcję. Wszyscy zaangażowani  włożyli wiele serca i pracy w przygotowania, zapewniając miłą świąteczną atmosferę na kiermaszu. Na wydarzeniu można było nabyć świąteczne upominki wykonane przez uczniów, a także wypieki przygotowane przez rodziców.

Chciałybyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Dzięki ich ofiarności udało się zebrać kwotę 2690 złotych, która zostanie  przeznaczona na gry do biblioteki szkolnej oraz potrzeby uczniów.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym za ich wkład i serdeczność.

 

Izabela Kania i Mirosława  Kania

 

 

 

Galeria zdjęć