Karta dla misia

09 lis 2023

14 października z inicjatywy Fundacji ABCXXI – „Cała Polska czyta dzieciom” obchodzone są Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia. Z tej okazji  biblioteka zorganizowała konkurs, którego celem było stworzenie kartki urodzinowej z życzeniami dla wybranego misia-bohatera literackiego. Przy ocenianiu  prac brano pod uwagę samodzielność wykonania, pomysłowość, oryginalność życzeń, estetykę oraz różnorodność wykorzystanych technik plastycznych. Konkursowi artyści wykazali się nie tylko  plastycznym ale również literackim talentem –  tworząc niezwykle oryginalne kartki. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom!

Oto wyniki:

I MIEJSCE – Laura Porębska kl. 3

II MIEJSCE – Gustaw Moskal kl. 1

III MIEJSCE – Zofia Laszczak kl. 3

WYRÓŻNIENIE: Emilia Przybyła kl. 1, Jakub Holisz kl. 1, Hanna Pilarz kl. 1, Maja Huczek kl. 2, Łucja Rafalik kl. 3

 

 

Galeria zdjęć