Kangur matematyczny 2024

27 cze 2024

Kangur Matematyczny 2024
Tegoroczna edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2024” odbyła się 21 marca 2024 roku. W tym dniu o godzinie 9.00 uczniowie naszej szkoły przystąpili do pisania konkursu. Z matematycznymi zadaniami zmagało się 36 uczni￳ów naszej szkoły w poszczegó￳lnych kategoriach. Uczestnicy zmagali się przez 75 minut z wieloma zadaniami o r￳óżnym stopniu trudności, za któ￳re można było uzyskać 3 pkt, 4pkt lub 5 pkt. Długo i z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki. Okazało się, że dwoje uczni￳ów z naszej szkoły uzyskało bardzo wysokie lokaty.
W kategorii Maluch wyr￳ónienie zdobyła uczennica kl. IV Nadia Drużba￱ska
W kategorii Beniamin wyr￳óżnienie zdobył uczeń￱ kl. V Kacper Kasperczak

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

Galeria zdjęć