„Dwójka na medal”

23 lut 2020

 

Reprezentacja koszykarska młodszych dziewczynek ze Szkoły Podstawowej nr 2  w Szczyrku odniosła zwycięstwo we wszystkich meczach półfinału powiatu i z ogromną radością przygotowywała się do następnego etapu.Finały rozgrywek mini koszykówki przyniosły wiele emocji, ponieważ tu walka była już o medale. W dniu 19 lutego w Szkole Podstawowej nr2 w Czechowicach – Dziedzicach reprezentacja SP2 ze Szczyrku rozegrała mecze z gospodarzami oraz Szkołą Podstawową nr 3 również z Czechowic – Dziedzic. Drużynie ze Szczyrku nie było łatwo, gdyż przyszło jej rywalizować z zawodniczkami, które grają w Lidze Śląskiej.

Finalnie tytuł mistrza powiatu uzyskała szkoła nr 3, wicemistrza szkoła nr 2 z Czechowic – Dziedzic, a brązowymi medalistkami Igrzysk Dzieci w Piłce Koszykowej Dziewcząt zostały uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczyrku: Klaudia Marek, Weronika Marek, Kamila Fiedor, Dominika Kubala, Łucja Siuda, Martyna Chandzlik, Karolina Wątroba, Emilia Jakubiec,Zuzanna Gorzawska, Karolina Grzegorzek, Zofia Śleziona, Laura Narowska.Dekoracja medalowa, puchar dla najlepszego zespołu oraz dyplomy to moment, na który czekają wszyscy uczestnicy turnieju. Zaszczyt i ogromną przyjemność miał trener zespołu, Aneta Chrobak, wręczając medalei gratulując swoim podopiecznym.

Dziękujemy organizatorom w Czechowicach – Dziedzicach za profesjonalne i w miłej atmosferze przeprowadzone zawody, równocześnie życząc sukcesów zwycięzcom na kolejnym etapie.

 

Aneta Chrobak