Apel z okazji Dnia Papieskiego

05 kw. 2023

Dnia 16 października odbył się apel okolicznościowy z okazji Dnia Papieskiego. Apel został przygotowany przez p. Agnieszkę Zątek i księdza Adama Pindla oraz uczniów klasy 5 b jak również Filipa Kanię, Patryka Danela oraz Patryka Bartyzela.
Spotkanie rozpoczęło się ulubioną piosenką naszego Papieża – „Barką”, po czym uczniowie pięknie zaprezentowali wiersze na cześć Jana Pawła II . Na apelu nie zabrakło anegdot z życia Karola Wojtyły oraz zdjęć. Uczniowie prezentowali również życiorysy wybranych świętych. Występ był bardzo udany.
Wszyscy uczniowie i nauczyciele w ciszy oddali się refleksjom i wspomnieniom o naszym wielkim rodaku, którego służba zmieniła oblicze świata.

 

W przygotowaniach oraz występie został przygotowany sprzęt nagłaśniający zakupiony w ramach Programu Laboratoria Przyszłości.

Galeria zdjęć