Apel świąteczny 2023

02 sty 2024

Boże Narodzenie to święta wyjątkowe i ważne. Ten czas rodzi radość i dobroć w sercu każdego człowieka. W przedświątecznym okresie w naszej szkole odbył się uroczysty apel przygotowany przez klasę 6a pod opieką wychowawcy Anny Gaweł-Łozińskiej.  Uczniowie przypomnieli nam tradycję Świętowania Bożego Narodzenia, ukazując trzy najważniejsze dni adwentu: Wigilię, I Dzień Świąt i II Dzień Świąt. Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśliły znane i mniej znane kolędy i pastorałki wykonane przez uczniów. Wspólne kolędowanie, recytacje i serdeczne życzenia wprowadziły wszystkich w uroczysty nastrój.

 

Podczas uroczystości zostały również zasadzone Fasolki Niepodległości, które nasza szkoła otrzymała podczas wręczania certyfikatów Szkoły Patriotów w dniu 27 listopada 2023 r.

Galeria zdjęć