Udział uczniów klasy VII w zajęciach „Edukacja z wojskiem”
29 maj 2026
18 maja klasa VII wzięła udział w zajęciach „Edukacja z wojskiem”. Trzygodzinne zajęcia teoretyczno-praktyczne prowadzili odpowiedni przygotowani żołnierze Wojska Polskiego. Uczniowie zapoznali się z zasadami alarmowania, sposobami szukania i wzywania pomocy, podstawami ewakuacji, organizacji schronienia, bezpieczeństwa cyfrowego oraz udzielenia pierwszej pomocy. Celem szkolenia było wykształcenie w uczniach odpowiednich reakcji na nagłe sytuacje kryzysowe, zbudowanie świadomości w zakresie bezpieczeństwa, obrony i ochrony ludności.
Galeria zdjęć
„